Prodejna

Zedfish je kamenná prodejna a eshop v Kunovicích u Uherského Hradiště. Velmi rádi vám s výběrem vhodného produktu poradíme, protože v dnešní době se v tom trochu orientovat není vůbec jednoduché. Naleznete zde profesionální přístup k zákazníkům, kvalitní servis a hlavně budete vždy spokojeni. 

Rybařině jsem podlehl asi v 7letech na Pálavských jezerech, kdy mne táta učil první kroky, jak se do toho nezamotat :-) . Další velmi cenné zkušenosti jsem postupně získával na revírech jako jsou: jezero Hejlov, řeka Morava, jezero Rainbow, jezero Orient a mnoho dalších. Věřím, že Vám dokážu poradit v mnoha různých situacích a zároveň se podělit o své zážitky z rybářských výprav, které v nás navždy zůstanou.

Nabízený sortiment:

Fox International: je jedním z největších výrobců rybářských potřeb v Evropě. Hlavním nosným programem jsou výrobky pro lov kaprů, ale v poslední době Fox razantně vstoupil i do plavané, přívlače, feederu či mořského rybolovu.

Fox Rage: není snad žádného vláčkaře, který by neznal značku Fox Rage. Tato prestižní značka se specializuje na výrobu vybavení a nástrah pro přívlačovou techniku rybolovu. Zejména gumové nástrahy Fox Rage slaví úspěchy po celém světě a nechybí ve výbavě takřka žádného rybáře. 

Sticky Baits: je velmi známá anglická značka zaměřená na výrobu kvalitního krmení pro lov kaprovitých ryb. V sortimentu této značky naleznete ucelenou řadu produktů od boilies, esencí, pelet až po tekuté atraktory a oleje. Součástí sortimentu je i stylové oblečení. Na produkty Sticky Baits chytá nespočet uznávaných anglických rybářů. V České republice a na Slovensku se tato značka dostává více a více do povědomí rybářů, protože jsou zákazníci velmi spokojeni jednoduchostí a účinností sortimentu.

Geoff Anderson: je legendární značka, která se specializuje na kvalitní outdoorové oblečení, které najde uplatnění u rybářů a myslivců. Zejména mezi rybáři si tato značka získala za dobu své působnosti uznání a respekt. Oblečení Geoff Anderson se vyznačuje prvotřídní kvalitou a vysokou funkčností. Pokud hledáte oblečení, na které se můžete spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách, Geoff Anderson je správná volba.

Sportex:  Pruty SPORTEX vzbudily a neustále vzbuzují zájem mezi generacemi rybářů kvůli neuvěřitelně dlouhé životnosti a jejich spolehlivosti v náročných situacích. Všechny pruty se vyrábějí z těch nejhodnotnějších materiálů s nejvyšší přesností a zručností. Z těchto důvodů výrobce nabízí 10let záruku na všechny blanky. Firma nabízí pruty celého sortimentu rybolovu jako kapřařina, vláčení, feeder, lov parem, sumců až po mořský program. 

Shimano: rybářské výrobky Shimano jsou nejvíce známé svou vysokou technickou kvalitou, která se odráží především v technickém řešení navijáků Shimano. Společnost Shimano ale nabízí pro rybáře ucelený sortiment i rybářských prutů, tašek, doplňků a v neposlední řadě i kvalitního rybářského oblečení.

Black Cat: specializovaná firma převážně na výrobky pro lov sumců. Vysoká kvalita, propracovanost výrobků a charakteristická černo žlutá barva produktů Black Cat, kterou zákazníci z důvodu spokojenosti velmi rádi vyhledávají.

Otevírací doba únor 2020

Po: 09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Út:  09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

St:  09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Čt:  09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

: 09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

Mimo otevírací dobu tel dohoda 

 

Děkujeme za pochopení a věříme, že najdeme společnou cestu k Vaší spokojenosti.

   

Odpovědný vedoucí: Roman Zedníček, tel. +420 602 774 173, E-mail: info@zedfish.cz

Adresa provozovny:

Zedfish - rybářská speciálka

Pod Kostelem 

686 04 Kunovice TOP Prodejna