Prodejna

Zedfish je kamenná prodejna a eshop v Kunovicích u Uherského Hradiště. Velmi rádi Vám s výběrem vhodného produktu poradíme, protože v dnešní době se v tom trochu orientovat není vůbec jednoduché. Naleznete zde profesionální přístup k zákazníkům, kvalitní servis a hlavně budete vždy spokojeni. 

Rybařině jsem podlehl asi v 7letech na Pálavských jezerech, kdy mě táta učil první kroky, jak se do toho nezamotat :-) . Další velmi cenné zkušenosti jsem postupně získával na revírech jako jsou: jezero Hejlov, řeka Morava, jezero Rainbow, jezero Orient a mnoho dalších. Věřím, že Vám dokážu poradit v mnoha různých situacích a zároveň se podělit o své zážitky z rybářských výprav, které v nás navždy zůstanou.

Nabízený sortiment:

Fox International: je jedním z největších výrobců rybářských potřeb v Evropě. Hlavním nosným programem jsou výrobky pro lov kaprů, ale v poslední době Fox razantně vstoupil i do plavané, přívlače, feederu či mořského rybolovu.

Fox Rage: není snad žádného vláčkaře, který by neznal značku Fox Rage. Tato prestižní značka se specializuje na výrobu vybavení a nástrah pro přívlačovou techniku rybolovu. Zejména gumové nástrahy Fox Rage slaví úspěchy po celém světě a nechybí ve výbavě takřka žádného rybáře. 

Sticky Baits: je velmi známá anglická značka zaměřená na výrobu kvalitního krmení pro lov kaprovitých ryb. V sortimentu této značky naleznete ucelenou řadu produktů od boilies, esencí, pelet až po tekuté atraktory a oleje. Součástí sortimentu je i stylové oblečení. Na produkty Sticky Baits chytá nespočet uznávaných evropských rybářů. V České republice a na Slovensku se tato značka dostává více a více do povědomí rybářů, protože jsou zákazníci velmi spokojeni jednoduchostí a účinností sortimentu.

Daiwa:  je ve světě rybolovu opravdový pojem. Daiwa je japonská firma, kterou zná téměř každý rybář zejména díky rybářským navijákům. Navijáky Daiwa jsou veřejností již několik let vnímány jako symbol dokonalosti. Daiwa se zaměřuje na výrobu prvotřídních rybářských produktů, mimo navijáků také pruty, přívlačové nástrahy, transportní obaly a další. Daiwa je určena spíše pro pokročilé rybáře, kteří vyžadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost svého vybavení.

Geoff Anderson: je legendární značka, která se specializuje na kvalitní outdoorové oblečení, které najde uplatnění u rybářů a myslivců. Zejména mezi rybáři si tato značka získala za dobu své působnosti uznání a respekt. Oblečení Geoff Anderson se vyznačuje prvotřídní kvalitou a vysokou funkčností. Pokud hledáte oblečení, na které se můžete spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách, Geoff Anderson je správná volba.

Sportex:  Pruty SPORTEX vzbudily a neustále vzbuzují zájem mezi generacemi rybářů kvůli neuvěřitelně dlouhé životnosti a jejich spolehlivosti v náročných situacích. Všechny pruty se vyrábějí z těch nejhodnotnějších materiálů s nejvyšší přesností a zručností. Z těchto důvodů výrobce nabízí 10let záruku na všechny blanky. Firma nabízí pruty celého sortimentu rybolovu jako kapřařina, vláčení, feeder, lov parem, sumců až po mořský program. 

 

Z důvodu nařízení vlády funguje prodejna až do odvolání jako výdejní místo pro objednávky přes E-shop.

Vyzvednutí objednávek je možné ihned po odeslání.

Otevírací doba prodejny:

Po: 09:00 - 16:00

Út: 09:00 - 16:00

St: 09:00 - 16:00

Čt: 09:00 - 16:00

Pá: 09:00 - 16:00

 

 

Odpovědný vedoucí: Roman Zedníček, tel. +420 602 774 173, E-mail: info@zedfish.cz

Adresa provozovny:

Zedfish - rybářská speciálka

Pekařská 1642 ( parkování a vstup do prodejny ulice Pod Kostelem ) 

686 04 Kunovice TOP Prodejna