Prodejna

Zedfish je kamenná prodejna a eshop v Kunovicích u Uherského Hradiště. Velmi rádi Vám s výběrem vhodného produktu poradíme, protože v dnešní době se v tom trochu orientovat není vůbec jednoduché. Naleznete zde profesionální přístup k zákazníkům, kvalitní servis a hlavně budete vždy spokojeni. 

Rybařině jsem podlehl asi v 7letech na Pálavských jezerech, kdy mě táta učil první kroky, jak se do toho nezamotat :-) . Další velmi cenné zkušenosti jsem postupně získával na revírech jako jsou: jezero Hejlov, řeka Morava, jezero Rainbow, jezero Orient a mnoho dalších. Věřím, že Vám dokážu poradit v mnoha různých situacích a zároveň se podělit o své zážitky z rybářských výprav, které v nás navždy zůstanou.

Nabízený sortiment:

Fox International: je jedním z největších výrobců rybářských potřeb v Evropě. Hlavním nosným programem jsou výrobky pro lov kaprů, ale v poslední době Fox razantně vstoupil i do plavané, přívlače, feederu či mořského rybolovu.

Fox Rage: není snad žádného vláčkaře, který by neznal značku Fox Rage. Tato prestižní značka se specializuje na výrobu vybavení a nástrah pro přívlačovou techniku rybolovu. Zejména gumové nástrahy Fox Rage slaví úspěchy po celém světě a nechybí ve výbavě takřka žádného rybáře. 

Sticky Baits:  je velmi známá anglická značky zaměřená na výrobu kvalitního krmení pro kapry. Již mnoho let patří na trhu k nejkvalitnějším výrobcům, kteří dlouhodobě dokáží udržet prvotřídní kvalitu, protože se zaměřují výhradně na tři druhy boilie: Krill, Manilla, Bloodworm.

Sportex, Geoff Anderson: po osobní komunikaci zajistíme kompletní sortiment do 48hod.

 

 

Provozní doba:  Červen 2023 

Po: 09:00 - 15:00

Út: 09:00 - 15:00

St: 09:00 - 15:00

Čt: 09:00 - 15:00

Pá: 2.6. 09:00 - 12:00

Odkaz umístění prodejny na mapy google zde:   Zedfish - rybářské potřeby – Mapy Google

 

 

 

Odpovědný vedoucí: Roman Zedníček, tel. +420 602 774 173, E-mail: info@zedfish.cz

Adresa provozovny:

Zedfish - rybářská speciálka

Pod Kostelem  

686 04 Kunovice 

TOP Prodejna