Letošním hitem mezi rybáři je rybářský deštník

2-top_1Jestliže hledáte rychlý způsob, jak se skrýt před deštěm nebo ostrým sluncem, sáhněte po rybářském deštníku. Ne vždy chcete na svých rybářských toulkách rozkládat celý bivak. Nicméně by bylo fajn mít k dispozici malý úkryt před nenadálým deštěm nebo slunečními paprsky. A přesně k tomu jsou rybářské deštníky určené.

Co na nich máme rádi:

  • jsou neuvěřitelně lehké, skladné a rozložené během okamžiku
  • schováte pod deštník sebe i něco málo vybavení
  • tyč můžete sklopit do úhlu pro brolly
  • výrobci počítali s tím, že si pod deštník budete chtít dát rybářské lehátko
  • konstrukce je stabilní a robustní
  • 2x zadní kotvící body pro dokonalé zajištění stability

Počasí si zkrátka nevyberete

Deštník by vás měl v prvé řadě schovat před deštěm, proto je důležitým kritériem výška vodního sloupce, která je v případě deštníku Fox Camo Brolly dostačujících 2000 mm. Dalším pokušitelem zkušeného rybáře je otravný hmyz. Ten na vás přestane dotírat, když si k deštníku přikoupíte moskytiéra Brolly mozzy mesh. Její použití a nasazení na deštník zvládne i rybář nešika a při správném ukotvení se nejen zbavíte komárů, ale i posílíte stabilitu svého deštníkového úkrytu. Jako další velký bonus u tohoto deštníku je použití bouřkových tyčí pro ještě lepší stabilitu při silných poryvech větru, avšak ty nejsou součástí balení,


Moskytiéra Brolly mozzy meshA na závěr přidáváme několik technických údajů:

Důležitým údajem pro vás bude asi průměr deštníku. Deštník Fox Camo Brolly má průměr 60″, což je něco maličko přes 1,5 m. 

Chcete vědět, kolik vám zabere místa v autě? Rozměry deštníku v zabaleném stavu jsou 165 cm × 16 cm a délka odnímatelné dvoudílné středové tyče je 125 cm.

Když si deštník sestavíte na brolly, maximální vnitřní výška je 150 cm, maximální vnitřní šířka 220 cm. Tedy ve zkratce, můžete si pod něj docela pohodlně lehnout.