Rozšiřte si obzory s vozíkem Explorer Barrow

1_51072Rozšiřte si obzory a navštivte místa, která pro vás zatím nebyla dosažitelná. Na vozík Explorer Barrow navršíte vše, co potřebujete pro krátkodobý lov. A navíc se nemusíte zdržovat vleklým vybalováním a opětovným balením. Většinu vybavení můžete použít přímo z vozíku. Dojděte až tam, kam se jiným rybářům nebude chtít šlapat a užijte si klid a unikátní pohledy do přírody, které všichni hledáme.

Proč právě vozík Explorer Barrow

Zapomeňte na krosny a tahání vybavení na zádech a v rukách. Na vozík naskládáte veškeré vybavení a můžete vyrazit na lov. Vozík má robustní ocelový rám a rychloupínací pneumatická kola, takže se vám na prvním kořenu nevysype.

Jestliže vám tento vozík padl do oka, vězte, že si kvůli němu nemusíte kupovat nové auto. Vozík je navržený tak, aby se vešel i do kufrů menších aut. A abyste měli veškeré věci uvnitř v suchu, doporučujeme k němu pořídit také nepromokavý přehoz Camo Barrow Cover.

 


2193_20180410101751-db0136b5Jaké jsou jeho další výhody:

  • Rukojeť vozíku je ergonomicky tvarovaná a dá se odejmout, takže se vozík vejde opravdu všude.
  • Součástí vozíku jsou také dva univerzální popruhy FX Universal Barrow a Camo taška, kterou připevníte do středu rámu. Do takto vytvořeného prostoru pak skvěle zapadnou Camolite Storage tašky, které můžete dokoupit samostatně.
  • Skladovací Camo taška má boční přístup, takže se do ní dostanete i bez toho, aniž byste vytahovali veškerý obsah vozíku.
  • Vozík má také otočné bahenní nohy s dírami na kolíky.