PARŤÁK PRO RYBAŘENÍ I POBYTY V PŘÍRODĚ

Batoh Camoline polstrování a popruhy | zedfish.czVyberte si na své výlety za dobrodružstvím parťáka, na kterého bude spolehnutí. Své věci uspořádejte do batohu, který je lehký, odolný, skladný a má množství doplňků, nad kterými vás bude přecházet zrak. To je náš batoh Camolite Ruckall. Jaké jsou jeho vlastnosti a proč bez něj nebudete chtít být?

Lehký jako pírko


Velikost batohu, polstrovaná záda a popruhy a lehký materiál. To jsou vlastnosti batohu, s nímž zvládnete i několikahodinový pochod bez bolestí zad. Váha batohu se na zádech a ramenou rovnoměrně rozloží, takže ho necítíte při dlouhých přesunech ani když jste povážlivě naložení. I tak vám doporučujeme batoh zbytečně nepřeplňovat.

Doplňky, bez kterých nemůžete být

Doplňkem, který vám usnadní život, jsou dva odnímatelné popruhy, do kterých můžete připnout rybářskou židličku nebo podložku na ryby. Získáte tak volné ruce, ve kterých poberete další vaše vybavení. Dále také oceníte výjimečnou přehlednost batohu. Při otevření máte o jeho obsahu
přehled a nebudete ztrácet čas přehrabováním a vyndáváním věcí. Hlavní prostor je navíc doplněný o velkou vnější kapsu na jedné boční straně a dvě další menší kapsy na straně druhé. Výška batohu je velmi chytře stanovená tak, aby se dal pohodlně uložit pod lehátko a vám tak zůstal prostor navíc a nepřekážel.

Nikdy nepromokne

Velká průtrž mračen nebo vlhko při pobytech u vody už vás nerozhodí. Batoh je spolehlivý a 100% voděodolný. O tyto vlastnosti se postaral kvalitní materiál, dvojité zipy a důmyslně navržené dno batohu, které odolává promočení i poškození.